Teklif İstek Formu
Hemen Başvur
Sektöründe Öncü, 15 Yılık Tecrübe...
Beton direkli örgülü tel çit.
Özellikleri

Beton Direkli Çit...

 

Günümüzde artık çok fazla tercih edilmemekle birlikte, halen arazi çevirmek, sınır belirlemek amacı ile kullanılmaktadır.

 

En ucuz uygulama olması sebebi ile müşterilerin halen tercihi beton direk olabilmektedir. Beton direkler çok ağır olması sebebi ile hem işçiliği daha zor ve nakliyesi daha pahalıdır. Bu sebeple firmamız müşterilere beton direkli çit fiyatına, boru direkli çit önermektedir.

 

Askeri tesislerde ve bazı kamu kuruluşlarında halen şartnamelerde beton direk yazılı olması sebebi müşterilerimizden beton direk talebleri gelmektedir.

 

Eğri boyunlu beton direkler; 2,40 m ve 3,00 m uzunluğundadır.Düz olan beton direkler ise 1,50 m - 2,00 m - 2,40 m olarak üretilmektedir. Demir donatı olarak 4 adet x 5,00 mm veya 4 adet 6,00 mm ve ø 4 / 30 etriye bulunmaktadır.PÇ 42,5 çimento ile hazırlanan betonun dozajı ise 350 Kg/m²'dür. Üretim esnasında vibrasyon sıkıştırma uygulanmaktadır. Bu sistemde genellikle  örgü teli ve dikenli tel kullanılır. Örgü teli galvaniz veya Pvc kaplı olabilmektedir.  Göz aralığı tel kalınlığı müşteri isteğine bağlı olarak değişmektedir. Örgü teli ve işin miktarı, birim fiyatı belirleyen en önemli 2 faktördür. Ölçü birimi ( m ) dir.Yapılan işin yatay uzunluğu ölçülerek hesap edilir.

Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :