Teklif İstek Formu
Hemen Başvur
Sektöründe Öncü, 15 Yılık Tecrübe...

Avrupa çit 15 yıllı aşan tecrübesi ile bulunduğu sektörde sayısız projelere imza atmışımtır.Avrupa Çit  tel örgü uygulama ve montajı konusunda uzmanlaşmış olup tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla yurt genelinde tel örgü uygulama ve montaj hizmeti vermektedir. Firmamız dünyadaki ve ülkemizdeki Tel Örgü Uygulaması ve Montaj gelişmelerini ve değişimlerini yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.


Firmamız ;
Türkiye Genelinde Galvaniz kaplı, Pvc Kaplı örgü teli, Galvaniz Kaplı dikenli tel, Pvc kaplı dikenli tel, Beton direkli tel örgü demir ve profil direkli tel örgü , Jiletli tel ve Panel çitlerin uygulama ve montajını yapmaktadır. Çiftliklerden Tarım alanlarına, Spor sahalarından (Halı saha, stadyum, basket sahası, tenis kortu, voleybol sahası, oyun alanı) Park ve gezi alanlarına, arsa, Villa, apartman, site ve Konut çevrelerinden Sanayi Tesislerine (Fabrika, depo, hava alanı, kadar bir çok yerde kullanılan her türlü tel örgü ve çit sistemlerinin uygulaması ve montajını yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize güvenle ve sorunsuzca teslim ediyoruz.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir....


Misyonumuz;
Avrupa Çit bulunduğu sektörde 15 yılı aşan tecrübesi,genç ve dinamik uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst sevyede tutarak sektörün sayılı firmalarından olmayı hedefler.


Vizyonumuz;
Müşterilerine  hızlı ve kaliteli montaj yapmak.
Yenilikleri takip etmek.
Müşterilerine beklentilerin üzerinde kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
yüksek nitelikli ürün kalitesi ve hizmeti ile iç piyasda öndegelen firmalar arasında yer almak.


Değerlerimiz;
Güvenirlilik.
Verimlilik.
Liderlik.
Yenilikcilik.
Girişimcilik.
Müşteri memnuniyeti.
Takım ruhu.......


KALİTE POLİTİKAMIZ...
 
Avrupa Çit Firması Olarak uğraş verdiğimiz sektörde Profesyönel kadromuz ile kaliteli ürün kullanarak müşteri memnuniyetinin devamını sağlamaktır.
 
Bu amaç doğrultusunda;
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kendimizi sürekli yenileyen bir firma olmaya çalışırız.
Ürün kalitesini sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket ederiz..
Kaliteli ürün kullanarak müşteri memnuniyetini sürekli olarak artmasını sağlarız.
Tedarikçilerimizle ortak hareket ederek kendimizi geliştirmeye çalışırız.

Uygulama yaptığımız bütün projelerimizde kaliteli ürün ve iyi bir işçilik yaparak topluma katkı sağlarız...