Teklif İstek Formu
Hemen Başvur
Sektöründe Öncü, 15 Yılık Tecrübe...
Mantar Bariyer
Özellikleri

•Mantar bariyer trafiğe kapalı kontrollü geçişlerde ve belediyelerin yayalaştırma projelerinde araç trafiğinin belirli saatlerde kontrollü olarak sağlandığı veya bireysel otoparklarda istenilmeyen parklanmaları engellemek amaçlı kullanılmaktadır.

•Mantar bariyer standart ölçüleri; hareketli silindir ’in 220mm dış çapı, 500 mm yüksekliği, 14 mm et kalınlığında üzeri işlenmiş ST 44 dikişsiz çelik boruya 2 mm 304 paslanmaz sıkı geçme yöntemi ile giydirilmiştir.

•Bariyerin alt kasası (zemine gömülen dış kılıf) 273mm dış çaplı, 5 mm et kalınlığında St 37 dikişli borudan 800 mm boyunda her iki ağzı tornada düzeltilmiş ve üst kısımda 10 mm  dış çapı 400 kare flanş içi 273 mm boruya göre açılmış ve boruya kaynatıldıktan sonra daldırma sıcak galvaniz yaptırılmıştır.

•Mantar bariyer yatak parçası 3 adet 16 lık transmisyon dış borunun çapında 10 mm et kalınlığında yuvarlak flanşa 3 ad monte edildikten sonra  dış boru içerisine serbest yerleştirilmiş transmisyonların üst boşta kalan uçları  üst alüminyum enjeksyon  kapaklara serbest geçmeli olarak uyarlanmıştır. İç hareketli silindir üzerine 3 adet kestamit yatak parçası işlenerek hareketli bariyer ve dış kasa içerisinde sürtünme kolaylaştırılmıştır.


Dış üniteyi ortadan kaldırarak çevre kirliliğine de son verdik.

Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :