Teklif İstek Formu
Hemen Başvur
Sektöründe Öncü, 15 Yılık Tecrübe...
Boru direkli örgülü tel çit
Özellikleri

Ekonomik çit istendiğinde tercih edilen bu sistemde, direkler genellikle 3,00 m aralıklarla zemine monte edilir.
Örgü teli direklerin yüzüne bağlanarak monte edilir. Arazi sınırlamak amacı ile sıklıkla ve halen yaygın olarak uygulanmakta olan bir uygulama çeşitidir.
Diğer çit sistemlerinde de olduğu gibi toprak zemine veya beton üzerine uygulanabilmektedir. Direk ve tel tercihleri çeşitlidir.

BORU DİREKLİ TELLİ ÇİT UYGULAMASI

2.40 cm.lik boru direkler ile

Komple tel çit uygulamasındaki yapılan işlemler:
 
boru çit direkleri iki metre düz ve 40 cm. boyun bölümü olmak üzere 2.40 cm. dir. Üç metre ara ile 30*30*50 ebatlarında çukurlar açılarak zemine yerleştirilir, etrafı taş ile sıkıştırılarak betonlanır 15 direkte ve her köşe dönüşte karşılıklı çift boru direk payanda ile desteklenir. Boru direklerin 150 cm.lik düz 40 cm.lik boyun bölümleri dışarıda kalan kısımlar olup boyun bölümüne iki sıra dikenli tel gerilerek bağlanır. 150 cm. lik düz bölüme bir alttan bir ortadan birde üstten olmak üzere üç sıra gergi teli gerilir üzerine 150 cm. yükseklikte istenilen göz aralığı ve kalınlıkta helezon örgü teli çekilir her bir metrede bir gergi tellerine bağlanır.

2.90 cm.lik boru direkler ile

Komple tel çit uygulamasındaki yapılan işlemler: boru çit direkleri 2.50 cm. düz ve 40 cm. boyun bölümü olmak üzere 2.90 cm. dir. Üç metre ara ile 30*30*50 ebatlarında çukurlar açılarak zemine yerleştirilir, etrafı taş ile sıkıştırılarak betonlanır 15 boru direkte ve her köşe dönüşte karşılıklı çift payanda boru direk ile desteklenir. boru Direklerin 200 cm.lik düz 40 cm.lik boyun bölümleri dışarıda kalan kısımlar olup boyun bölümüne üç sıra dikenli tel gerilerek bağlanır. 200 cm. lik düz bölüme bir alttan bir ortadan birde üstten olmak üzere üç sıra gergi teli gerilir üzerine 200 cm. yükseklikte istenilen göz aralığı ve kalınlıkta helezon örgü teli çekilir her bir metrede bir gergi tellerine bağlanır.

Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :