Teklif İstek Formu
Hemen Başvur
Sektöründe Öncü, 15 Yılık Tecrübe...
Aksesuarlar
Özellikleri

TANIMI :
Çit sistemleri ekipmanlarının, birbirlerine bağlanması ve zemine monte edilmesinde kullanılan yardımcı elemanların tümüne çit aksesuarları denir.

TEKNİK BİLGİLER :
Çit Sistemleri Aksesuarları aşağıda belirtilen elemanlardan oluşmaktadır,

Plastik Kapak ( Şapka ) : Çit direğinin içine, su girmesini önlemek amacı ile kullanılır. Güneş ışığına dayanıklı UV katkılı polyamid malzemeden üretilir. Bu aksesuar, tüm kutu profil direklerde kullanılır.

Plastik Klips ve Çivisi : Çit panelinin çit direğine bağlanmasında kullanılır. Güneş ışığına dayanıklı UV katkılı polyamid malzemeden üretilir, çivisi elektro-galvaniz kaplı olup paslanmaya karşı dayanıklıdır. Bu aksesuar, sadece delikli direklerde kullanılır.

Plastik Kelepçe, Somunu ve Vidası : Çit panelinin çit direğine bağlanmasında kullanılır. Güneş ışığına dayanıklı UV katkılı polyamid malzemeden üretilir, somunu ve vidası elektro-galvaniz kaplı olup paslanmaya karşı dayanıklıdır. Bu aksesuar, deliksiz direklerde kullanılır.

Çelik Dübel : Direklerin beton zemine sabitlenmesinde kullanılır. Elektro-galvaniz kaplı olup paslanmaya karşı dayanıklıdır.

Plastik Dübel ve Trifon Vidası : Direklerin beton zemine sabitlenmesinde kullanılır. Tirifon vidası elektro-galvaniz kaplı olup paslanmaya karşı dayanıklıdır.

Metal Klips ve Akıllı Vidası : Çit panelinin çit direğine bağlanmasında kullanılır. Sıcak daldırma galvanizli saçtan üretilir, üzeri polyester esaslı elektrostatik veya PVC esaslı termoplastik toz boya ile kaplanabilir. Akıllı Vidası, elektro-galvaniz kaplı olup paslanmaya karşı dayanıklıdır. Vidanın ucu matkap şeklinde olduğundan profile rahatça monte edilir. Kademe direklerinde ve Panellerin klips deliklerine denk gelmediği yerlerde kullanılır.

Metal Kelepçe, Somunu ve Vidası : Çit panellerini, çit direğinin yan tarafından monte etmek için kullanılan bir bağlantı elemanıdır. Galvaniz kaplı lama demirden üretilir. Üzeri Polyester esaslı elektrostatik veya PVC esaslı termoplastik toz boya ile kaplanabilir. Somunu ve vidası elektro-galvaniz kaplı olup paslanmaya karşı dayanıklıdır.

Somun Perçin, Metal Klips ve Kilitli Vidası : Doublefence panellerinin, direklere bağlanmasında kullanılır. Metal klips Sıcak daldırma galvanizli saçtan üretilir, üzeri polyester esaslı elektrostatik veya PVC esaslı termoplastik toz boya ile kaplanabilir. Somun Perçin ve Vidası elektro-galvaniz kaplı olup paslanmaya karşı dayanıklıdır.

Ebatlar

Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :